Číslo položky: 8756
Dívka v zahradě
popis: Olej na lepence, rozměry: 24 x 18 cm, signováno monogramem JŠ
Vyvolávací cena:
4 600 Kč
4 600 Kč
5 500 Kč
5 500 Kč