Špillar Jaroslav
Číslo položky: 8756
Moje sledované obrazy Dívka v zahradě
popis: Olej na lepence, rozměry: 24 x 18 cm, signováno monogramem JŠ
o autorovi: (1869 - 1917)
Narozen roku 1869 v Plzni a zemřel 30. 11. 1917 v Dobřanech, pohřben ve Šťáhlavech. Malíř, byl žákem prof. Ženíška a J. Schikanedra. Odtud přestoupil na pražskou akademii k Pirnerovi. Od roku 1890 do 1901 vystavuje v Rudolfinu.
Vyvolávací cena:
4 600 Kč
5 500 Kč