Reiter Gustav
Číslo položky: 8754
Moje sledované obrazy Mořský příboj
popis: Olej na plátně, rozměry: 60 x 80 cm
o autorovi: Akademický malíř činný v 1. pol. 20 století.
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 700 Kč