Monogramista
Číslo položky: 8845
Moje sledované obrazy Plakát k úmrtí TGM - 124 x 90 cm
popis: Velkoformátová litografie, rozměry: 124 x 90 cm, na kámen provedla fa Burian a spol. Benešov, poškozené okraje
Vyvolávací cena:
600 Kč
800 Kč