Csordák Ludvík - označeno
Číslo položky: 8783
Moje sledované obrazy Krajina s horskou řekou
popis: Olej na lepence, rozměry: 40 x 56 cm
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
14 000 Kč