Číslo položky: 8802
popis: Olej na plátně: rozměry: 90 x 60 cm. Signováno a datováno 1938
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč

18.09.2019 20:32

1 500,00 Kč 14.7.2019 22:17:11