Číslo položky: 8742
Rozkvetlá alej
popis: Olej, plátno na kartonu, rozměry: 27 x 34,5 cm, zaskleno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
3 900 Kč
3 900 Kč
3 800,00 Kč |
3 700,00 Kč |
3 500,00 Kč |
3 300,00 Kč |
3 100,00 Kč |
2 900,00 Kč |
2 800,00 Kč |
2 700,00 Kč |
2 500,00 Kč |