Zpět na aukce Ateliér Macháček Prague
popis: Olej na plechu, rozměry: 34 x 26 cm, rám 58 x 51 cm, rám silně poškozen
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 200 Kč

24.09.2019 19:26