Číslo položky: 8833
Černá madona Svatotomská
popis: Olej na plátně + zlacení, fixováno na lepence, rozměry: 40 x 24 cm
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
4 500 Kč
4 500 Kč
4 200,00 Kč |
4 100,00 Kč |
3 900,00 Kč |
3 700,00 Kč |
3 500,00 Kč |
3 400,00 Kč |
3 200,00 Kč |
3 000,00 Kč |
2 800,00 Kč |
2 500,00 Kč |
2 400,00 Kč |
2 200,00 Kč |
2 000,00 Kč |