Nesignováno .
Číslo položky: 8833
Moje sledované obrazy Černá madona Svatotomská
popis: Olej na plátně + zlacení, fixováno na lepence, rozměry: 40 x 24 cm
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 500 Kč