Holzer Adi
Číslo položky: 8843
Moje sledované obrazy Le Jongleur de Notre dame
popis: Kombinovaná technika, rozměry: 50 x 70 cm, volný list, mírně poškozeno. Signováno tužkou : Holzer 81
o autorovi: (narozen 21. dubna 1936 v Stockerau u Vídně v Dolním Rakousku) je rakouský vizuální umělec, ilustrátor, kreslíř, malíř, grafik, malíř skla a sochař bronzových plastik a skleněných plastik. Pracuje střídavě ve svých studiích ve Værløse v Dánsku a Winklern v Rakousku. V Rakousku je členem Korutanské umělecké asociace.
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 400 Kč