Zpět na aukce Nový Vilibald
popis: Olej na plátně, rozměry: 31 x 23,5 cm. Malba z roku 1902 nesignováno. Obraz odborně vyčištěn.
o autorovi: (1872 - 1903)
Narodil se 21. 6. 1872 v Českých Budějovicích a zemřel 31. 5. 1903 tamtéž. Malíř genrů i krajin, žák akademie umění ve Vídni u prof. Rumplera a Eisenmengera.
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
6 000 Kč