Číslo položky: 8712
popis: Olej na lepence, rozměry: 20,5 x 30 cm. Signováno vlevo dole Kalvoda. Protějšek k předchozímu obrazu: Zima. Obrazy z roku 1895
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
22 000 Kč
22 000 Kč
10 000,00 Kč |
9 500,00 Kč |
8 500,00 Kč |
7 500,00 Kč |
6 500,00 Kč |