Číslo položky: 8711
popis: Olej na lepence, rozměry: 20,5 x 30 cm. Signováno vpravo dole A. Kalvoda 95. Protějšek k následujícímu obrazu : Léto. Obraz z roku 1895
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
15 900 Kč
15 900 Kč