Autor nezjištěn
Číslo položky: 5346
Moje sledované obrazy Bažant s puškou
popis: Olej na lepence, rozměr 70 x 50 , signováno nečitelně vpravo dole, nerámováno
o autorovi: Autora tohoto díla se nepodařilo určit.
Vyvolávací cena:
400 Kč
700 Kč