Číslo položky: 8824
Žena s trakařem
popis: Olej na plátně podloženo lepenkou, zaskleno, rozměry: 78 x 90 cm, získáno z rodiny autora. Datováno 26.
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 000 Kč
5 500 Kč
5 500 Kč