Číslo položky: 8822
Valdek v Brdech
popis: Olej na plátně, rozměry: 90 x 78 cm, získáno z rodiny autora. Datováno 27.
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 500 Kč
6 000 Kč
6 000 Kč