Číslo položky: 8842
Pozvánka k výstavě
popis: Serigrafie, rozměry: 60,5 x 43 cm, signováno tužkou, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
2 600 Kč
2 600 Kč
2 600,00 Kč |