Autor nezjištěn
Číslo položky: 5342
Moje sledované obrazy Portrét chlapce
popis: Olej na plátně, rozměr 49,5 x 40, signatura nečitelná - datováno 1932
o autorovi: Autora tohoto díla se nepodařilo určit.
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 100 Kč