Číslo položky: 5342
Portrét chlapce
popis: Olej na plátně, rozměr 49,5 x 40, signatura nečitelná - datováno 1932
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
1 100 Kč
1 100 Kč