Rombald J.
Číslo položky: 8688
popis: Olej na plátně, rozměr 38 x 51 cm
o autorovi: Rombald J.
Rakouský malíř 1. pol. 20. století. Obrazy tohoto malíře se taktéž prodávají a draží na rakouském a německém trhu.
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
2 700 Kč