Neumann Emanuel
Číslo položky: 5332
popis: Olej na plátně, rozměr 37 x 36, signováno vpravo dole Emi. Neuman
o autorovi: Narodil se 1873 v Kosmonosích a zemřel 1932 v Praze.
Vyvolávací cena:
800 Kč
900 Kč