Kesl Miloš
Číslo položky: 5302
popis: Akvarel, rozměr ve výřezu 34 x 44, signováno vlevo dole M. Kesl 44, zaskleno
o autorovi: Narozen 18. 6. 1901 v Praze, zemřel 16. 3. 1992. Malíř, grafik, pedagog.
Vyvolávací cena:
600 Kč
600 Kč

14.09.2017 19:30

600,00 Kč 8.9.2017 21:13:56