Milada Žáčková-Obereignerová (V.Rašík)
Číslo položky: 8569
popis: Olej na sololitu, rozměr 72 x 52 cm, nerámováno
o autorovi: Narozena: 24.3.1891 Poděbrady (Nymburk) (Česká republika)
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč

23.09.2019 21:38

800,00 Kč 23.9.2019 20:39:04