Nesignováno .
Číslo položky: 5362
Moje sledované obrazy Rámové hodiny
popis: Rámové hodiny z období biedermeier. Rozměr 55 x 45 cm, zaskleno, chybí klíček k natahování hodin jinak plně funkční
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
17 000 Kč