Kroča Antonín
Číslo položky: 8600
Moje sledované obrazy Abstraktní kompozice 3
popis: Olej na sololitu, rozměr 96 x 61,5 cm, nerámováno
o autorovi: Narodil se 21.10.1947 v Dolním Sklenově u Hukvald.

Studoval na střední uměleckoprůmyslové škole v Uherském Hradišti a na pražské Akademii výtvarného umění u prof. J. Smetany a J. Johna. Ve svých dílech postupuje od jemných lazurových maleb přes expresivní figurální kompozice k strukturálně pojatým olejomalbám a emailům s vysokými pastami, směřuje až k dramatickým gestickým kompozicím na neporušeně bílých podkladech.

(Výtvarné centrum Chagall)
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
3 300 Kč