Číslo položky: 8600
Abstraktní kompozice 3
popis: Olej na sololitu, rozměr 96 x 61,5 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
3 300 Kč
3 300 Kč
3 300,00 Kč |
3 100,00 Kč |
2 900,00 Kč |
2 700,00 Kč |
2 600,00 Kč |
1 200,00 Kč |