Číslo položky: 8599
Abstraktní kompozice 2
popis: Olej na sololitu, rozměr 70 x 61,5 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
3 100 Kč
3 100 Kč
3 100,00 Kč |
2 900,00 Kč |
2 700,00 Kč |
2 500,00 Kč |
2 300,00 Kč |
2 100,00 Kč |
1 900,00 Kč |
1 700,00 Kč |
1 500,00 Kč |
1 300,00 Kč |
1 100,00 Kč |