Josef Kos-Šaroun
Číslo položky: 8597
Moje sledované obrazy Chalupy v zimě
popis: Olej na plátně, rozměr 54 x 67,5 cm, nerámováno
o autorovi: Akademický malíř
Vyvolávací cena:
800 Kč
900 Kč