Číslo položky: 8577
Podvečer
popis: Olej na překližce, rozměr 39 x 45 cm, rám poškozen
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč
4 700 Kč
4 700 Kč
4 700,00 Kč |
4 500,00 Kč |
4 300,00 Kč |
4 100,00 Kč |
4 000,00 Kč |
3 900,00 Kč |
3 700,00 Kč |
3 500,00 Kč |
3 300,00 Kč |
3 100,00 Kč |
2 900,00 Kč |
2 700,00 Kč |
2 500,00 Kč |