Číslo položky: 5438
Muchomůrky
popis: Olej na plátně, rozměr 80 x 94,5 cm , nesignováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
1 500 Kč
1 500 Kč
14.09.2017 18:40
1 500,00 Kč | 14.9.2017 15:46:22 |