Nesignováno .
Číslo položky: 5438
popis: Olej na plátně, rozměr 80 x 94,5 cm , nesignováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč

14.09.2017 18:40

1 500,00 Kč 14.9.2017 15:46:22