Číslo položky: 5360
Romantická krajina s mlýnem
popis: Olej na plátně, rozměr 55 x 69 cm, signováno vlevo dole F.J. Dyck 1896. Odhadní cena 30 000 - 40 000 Kč .Malíř zastoupen ve sbírkách Slovenské Národní Galerie
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 000 Kč
18 000 Kč
18 000 Kč