Teklý Otakar
Číslo položky: 8613
Moje sledované obrazy Cesta mezi stromy
popis: Olej na lepence, rozměr 46 x 62 cm
o autorovi: Narodil se 20.6. 1879 v Drahanovicích u olomouce a zemřel 28.5. 1945 v Písku.

Působil jako malíř, krajinář a ředitel zem. rolnické školy v Písku v. v. Studoval na filosofické fakultě v Halle n. S. v Německu, kde navštěvoval i akvarelní školu prof. Schenka. Výstavy měl ve Strakonicích, v Ústí nad Orlicí a v Písku.

(Tomanův slovník)
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč

16.09.2019 21:46

2 000,00 Kč 16.9.2019 21:40:03