Číslo položky: 5326
Na pastvě
popis: Olej na plátně, rozměr 66 x 96 cm , signováno vpravo dole V. Stein 36, poškozený rám. Odhadní cena 5000 - 7000 Kč
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
2 800 Kč
2 800 Kč
2 800 Kč
14.09.2017 18:25
2 800,00 Kč | 13.9.2017 21:50:42 |