Číslo položky: 8560
Poslední sklenka
popis: Olej na plátně, rozměr 70 x 50 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 000 Kč
6 500 Kč
6 500 Kč
5 000,00 Kč |