Číslo položky: 8559
Čekání na milence
popis: Olej na plátně, rozměr 70 x 50 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 000 Kč
6 500 Kč
6 500 Kč
6 500,00 Kč |
5 500,00 Kč |
4 900,00 Kč |
4 700,00 Kč |
4 500,00 Kč |
4 300,00 Kč |
4 100,00 Kč |