Číslo položky: 8608
Jazzman - pianista
popis: Olej na plátně, rozměr 70 x 50 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 000 Kč
10 500 Kč
10 500 Kč
10 500,00 Kč |
10 000,00 Kč |
9 500,00 Kč |
9 000,00 Kč |
8 100,00 Kč |
8 000,00 Kč |
4 200,00 Kč |
4 000,00 Kč |