Číslo položky: 8539
Krajina s jezírkem
popis: Olej na dřevě, rozměr 28 x 38 cm, nově rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
7 500 Kč
7 500 Kč
7 000,00 Kč |
6 500,00 Kč |
5 500,00 Kč |
4 900,00 Kč |
4 700,00 Kč |
4 500,00 Kč |
4 300,00 Kč |
4 100,00 Kč |
3 900,00 Kč |
3 700,00 Kč |