Martin G.
Číslo položky: 7433
Moje sledované obrazy Horská bystřina
popis: Olej na sololitu, rozměr 50 x 70 cm, nerámováno
o autorovi: O tomto autorovi nenalezeny žádné podrobnosti.
Vyvolávací cena:
300 Kč
1 000 Kč