Číslo položky: 8261
Podzimní krajina
popis: Olej na lepence, rozměr 30,5 x 46,5 cm, zaskleno. Malba poškozená.
Vyvolávací cena:
500 Kč
500 Kč
1 500 Kč
1 500 Kč