Číslo položky: 5409
Stroj
popis: Olej na plátně, rozměr 70 x 50 cm, signováno vpravo nahoře Malát 64 .
Autor od roku 1960 členem skupiny Radar.Odhadní cena 35 000 - 45 000 Kč
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
10 000 Kč
33 000 Kč
33 000 Kč
21 000,00 Kč |
21 000,00 Kč |
19 000,00 Kč |
18 000,00 Kč |