Neznačeno
Číslo položky: 8216
Moje sledované obrazy Románská dřevěná soška
popis: Románská dřevěná soška ze 14. století, přiložen doklad o koupi v USA z roku 1987
Vyvolávací cena:
30 000 Kč
30 000 Kč

26.06.2019 21:26