Kupka F.
Číslo položky: 8256
Moje sledované obrazy Ježíš s Marií
popis: Olej na plátně, rozměr 60 x 73 cm, nerámováno, malba mírně poškozena. Povolení prodeje od národního památkového ústavu uděleno.
o autorovi: O tomto autorovi nenalezeny žádné podrobnosti.
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 100 Kč