Číslo položky: 8528
Zátiší s vázou
popis: Olej na plátně, rozměr 70 x 50 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
8 600 Kč
8 600 Kč
5 600,00 Kč |
4 900,00 Kč |
4 700,00 Kč |
4 500,00 Kč |
4 300,00 Kč |
3 700,00 Kč |