Jiran Robert
Číslo položky: 8528
Moje sledované obrazy Zátiší s vázou
popis: Olej na plátně, rozměr 70 x 50 cm, nerámováno
o autorovi: Narozen roku 1975
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
8 600 Kč