Jiran Robert
Číslo položky: 8529
Moje sledované obrazy Kubistický akt
popis: Olej na plátně, rozměr 70 x 50 cm, nerámováno
o autorovi: Narozen roku 1975
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
13 000 Kč