Číslo položky: 8529
Kubistický akt
popis: Olej na plátně, rozměr 70 x 50 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
13 000 Kč
13 000 Kč
10 000,00 Kč |
9 000,00 Kč |
8 000,00 Kč |
7 000,00 Kč |
6 000,00 Kč |
5 000,00 Kč |
4 800,00 Kč |
4 600,00 Kč |
4 400,00 Kč |
4 000,00 Kč |
3 800,00 Kč |