Číslo položky: 7878
Odpočinek na pasece
popis: Olej na lepence, rozměr 76 x 62,5 cm, zaskleno, poškozeno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
1 300 Kč
1 300 Kč
1 200,00 Kč |
1 200,00 Kč |
1 000,00 Kč |