Augusta Antonín
Číslo položky: 8520
Moje sledované obrazy Říčka s vrbičkami - velký formát
popis: Olej na plátně, rozměr 74 x 101 cm, výraznější krakeláž
o autorovi: Narodil se v roce 1891 a zemřel v roce 1940. Žil v Praze na Vinohradech v Mánesově ulici. Po studiu na pražské průmyslové škole a na Akademie (prof. Ottenfeld) odešel do Alžíru, kde studoval na malířské škole. Dále studium v Londýně, Paříži. Hodně cestuje. Řadu let strávil ve Francii, maluje Normandii, pobřeží Atlantiku a Pyreneje. Vystavoval v Marseille, Biskře, Madridu, Londýně (1912), Paříži (Podzimní salon 1913) , Rubešově galerii v Praze (1920), Pardubicích (1927) - 94 prací.
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
9 500 Kč