Číslo položky: 8510
Na pastvě
popis: Kombinovaná technika - /tuš, akvarel, běloba/ rozměr ve výřezu 29 x 39 cm, poškozené sklo - zaskleno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
1 900 Kč
1 900 Kč