Moje sledované obrazy Pohled na Štramberk
popis: Olej na dřevě, rozměr 42 x 55 cm
o autorovi: (1872-1943)
Český učitel a malíř. Narodil se v Dolním Němčí u Uherského Hradiště. Absolvoval učitelský ústav v Příboře. Jako učitel nastoupil do Štramberka, kde se posléze stal ředitelem místní měšťanské školy. Aktivně se zapojil do kulturního a společenského dění ve městě.

Byl úspěšný kreslíř akvarelista. Jeho kresby se štramberskými motivy byly vydávány jako pohlednice
Vyvolávací cena:
1 600 Kč
1 700 Kč